Екран Lian Li 8.8" Universal Screen Mount White (G89.SM088W.00)
В наявності
Код: 107047
Виробник: Lian Li
Характеристики
Матеріал - метал, пластик
Призначення - для корпусу
Тип - екран
Оплата
Кронштейн, що входить до комплекту, підходить для стандартних кріплень для вентиляторів 120 мм, а додатковий адаптер дозволяє легко встановлювати його на кріплення 140 мм для більшої гнучкості.
Матеріал метал, пластик
Призначення для корпусу
Тип екран
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.