В наявності
Код: 128221
Виробник: Digitus
Характеристики
Призначення - для зарядки EV транспорту
Тип - кабель для заряджання
Оплата
DIGITUS зарядний пристрій для заряджання EV транспорту в/поза приміщеннями. Пристрій зарядний DIGITUS EV Single Phase. Варіанти налаштування між кількома силами струму та функціями швидкого заряджання: наприклад, рівень 2 EVS: 230 В, загалом 16 ампер, є 11 варіантів від 8 A до 16 A та максимальна потужність заряджання 3,7 кВт на вибір. Час заряджання на 20% швидший порівняно з нинішніми стандартними 2,8 кВт.
Тип кабель для заряджання
0
0%
0%
0%
0%
0%