Блок живлення Ruijie RG-NIS-PA120-54 (54V, 120W)
В наявності
Код: 105536
Виробник: Ruijie
Характеристики
Тип - блок живлення
Оплата
Діапазон номінальної напруги 100-240 В;
Макс. потужність 120 Вт;
Вихідний струм: 2,2 А;
Захист від перевантаження струмом, від перенапруги, від перегріву
Тип блок живлення
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.