Акумуляторна батарея LogicPower LP 12V 20AH (6-DZM-12-20) AGM
В наявності
Код: 103850
Виробник: LogicPower
Характеристики
Ємність батареї - 20 А·г
Вага - 7 кг
Висота - 17 мм
Оплата
Основні характеристики LP 6-DZM-20:
• Тип акумулятора: тяговий свинцево-кислотний акумулятор
• Номінальна напруга: 12V
• Ресурс (циклів): 400
• Температура зберігання: -20 °С - + 50 °С
• Робоча температура: + 25 °С +/- 5 °С
Ємність батареї 20 А·г
Вага 7 кг
Висота 17 мм
Довжина 181 мм
Колір Зелений
Максимальний струм заряду 5 А
Матеріал корпуса пластик
Наявність дисплея без дисплея
Номінальна напруга 12 В
Номінальна робоча температура 25°C
Робочий діапазон температур від -5°C до +25°C
Тип АКБ AGM
Ширина 77 мм
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.