Акумуляторна батарея PowerPlant LFP24200 24V 200Ah (NV820641) LiFePO4
В наявності
Код: 103861
Виробник: PowerPlant
Характеристики
Ємність батареї - 200 А·г
Вага - 36 кг
Висота - 290 мм
Оплата
Акумулятори LiFePO4 мають дуже низький саморозряд, 20% ємності, при зберіганні більше 10 років.
Сфери використання:
Резервне джерело живлення UPS.
Системи сонячної та вітрової енергії.
Електроінструменти та іграшки.
Вуличні ліхтарі на сонячних батареях, газонні ліфонарі та інші освітлювальні системи.
Елеватор, балончик.
Система EPS, аварійне електропостачання центру керування даними.
Ємність батареї 200 А·г
Вага 36 кг
Висота 290 мм
Довжина 480 мм
Колір Чорний
Номінальна напруга 24 В
Номінальна робоча температура 25°C
Робочий діапазон температур від -20°C до +60°C
Тип АКБ LiFePO4
Ширина 220 мм
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.