Блок живлення 1stPlayer PS-500FK 500W (FK-500-BK-EU)
В наявності
Код: 105037
Виробник: 1STPLAYER
Характеристики
+12V1 - 41А
+3.3V - 15А
+5V - 15А
Оплата
1st Player PS-500FK - універсальний і надійний блок живлення потужністю 500 Вт, який відповідає сучасним потребам персональних комп’ютерних систем.
+12V1 41А
+3.3V 15А
+5V 15А
+5Vsb 2.5А
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 1
Molex 2
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 6+2pin 2
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 6
SCP (захист від короткого замикання) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вага 1.9 кг
Вхідна напруга 200-240 В
Габарити 140х150х86 мм
Довжина кабеля MB (24) pin - 600 мм; CPU (4+4) pin - 600 мм; PCIE (6+2) pin - 700 мм; Molex + SATA - 900 мм
ККД 90%
Колір чорний
Модульне підключення без модульного підключення
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 500 Вт
Рівень шуму 27.5 дБ
Форм-фактор ATX
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-5 %
Комплект напрямних для монтажу в стійку Njoy Rackmount Rail Kit 19" (UPAC-RAILKIT-CY01B)
Sale
-24 %