Блок живлення Lian Li EDGE1300, 80 Plus Platinum, White, EU Cord (G9P.EG1300.WE00.EU)
В наявності
Код: 105470
Виробник: Lian Li
Характеристики
+12V1 - 108А
+3.3V - 20А
+5V - 20А
Оплата
Живлення та USB-концентратор «Два в одному»
Всі порти USB мають джерело безперебійного живлення, що дозволяє підключеним пристроям продовжувати роботу, коли комп’ютер вимкнено, доки увімкнено джерело живлення. Кожен порт підтримує струм 500 мА.
+12V1 108А
+3.3V 20А
+5V 20А
+5Vsb 3A
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 1
8-pin CPU 1
Molex 4
NLO (робота без навантаження) є
OCP (захист від перевантаження через струм) є
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OTP (захист від перегрівання) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 16pin (Gen 5) 1
PCI-E 6+2pin 4
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 16
SCP (захист від короткого замикання) є
SIP (захист від стрибків струму та напруги) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вхідна напруга 100-240 В
Габарити 182х150х86 мм
ККД 92.39%
Колір білий
Модульне підключення з модульним підключенням
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 1300 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Platinum
Форм-фактор ATX
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-39 %