Блок живлення Seasonic Core GX 850W ATX 31 (CORE GX-850-ATX31 WHITE)
В наявності
Код: 105541
Виробник: Seasonic
Характеристики
+12V1 - 70А
+3.3V - 20А
+5V - 20А
Оплата
Висока потужність та ефективність
SEASONIC CORE GX White ATX 3.1 850W забезпечує надзвичайно високу потужність у 850 Вт, що робить його ідеальним вибором для найвимогливіших систем. Завдяки сертифікації 80 PLUS Gold, цей блок живлення гарантує високу ефективність, що знижує витрати на електроенергію та зменшує тепловиділення.
Система охолодження з вентилятором діаметром 12 см
Сертифікація 80 PLUS Gold
Надійність та довговічність
SEASONIC CORE GX White ATX 3.1 850W має середній час безвідмовної роботи (MTBF) 100000 годин, що свідчить про його високу надійність та довговічність. Це гарантує стабільну роботу вашої системи протягом тривалого часу.
Повністю модульна конструкція кабелів
Плетені кабелі
Сумісність з сучасними стандартами
SEASONIC CORE GX White ATX 3.1 850W повністю сумісний з новітніми стандартами ATX та PCIe, що дає змогу використовувати його з найсучаснішими компонентами. Це забезпечує високу продуктивність та надійність вашої системи.
Компактний розмір
Точне регулювання напруги
Безкабельна конструкція з’єднань
Завдяки безкабельній конструкції з’єднань, SEASONIC CORE GX White ATX 3.1 850W забезпечує надійне та стабільне підключення всіх компонентів. Це знижує ризик виникнення проблем з підключенням та підвищує надійність системи.
Білий колір
+12V1 70А
+3.3V 20А
+5V 20А
+5Vsb 3A
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 1
4-pin CPU 1
8-pin CPU 1
Molex 3
OCP (захист від перевантаження через струм) є
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OTP (захист від перегрівання) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 16pin (Gen 5) 1
PCI-E 6+2pin 3
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 6
SCP (захист від короткого замикання) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вага 2.54 кг
Вхідна напруга 100-240 В
Габарити 150x140x86 мм
Колір білий
Модульне підключення без модульного підключення
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 850 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Gold
Форм-фактор ATX
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-10 %
Дитячий смарт-годинник Canyon Jondy KW-44 4G Camera GPS Music Pink (CNE-KW44PP)
Sale
-3 %