Блок живлення Zalman GV2SE 700W (ZM700-GV2SE)
В наявності
Код: 105583
Виробник: Zalman
Характеристики
+12V1 - 58.3А
+3.3V - 20А
+5V - 20А
Оплата
Cybenetics ETA SILVER сертифікація
Cybenetics LAMBDA сертифікація
80 PLUS Bronze сертифікація 230 В, сертифіковано ЄС
HDB (гідродинамічний підшипник) вентилятора
120мм HDB вентилятор
Активний PFC з максимальним коефіцієнтом потужності 99%
12-вольтовий DC-TO-DC-перетворювач зі 100% доступністю
Надійні конденсатори
Перелік стандартів захисту
Стандарт ATX
Розмір: 140х150х86 мм – стандартний для розміщення та сумісний з більшістю формфакторів комп’ютерних корпусів.
- у комплекті блоку живлення є всі необхідні складові та інструкція з експлуатації;
+12V1 58.3А
+3.3V 20А
+5V 20А
+5Vsb 3A
-12V 0.5A
4+4 pin CPU 1
Molex 3
OCP (захист від перевантаження через струм) є
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OTP (захист від перегрівання) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 6+2pin 2
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 6
SCP (захист від короткого замикання) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вага 1.79 кг
Габарити 150x140x86 мм
Довжина кабеля MB (24) pin - 550 мм; CPU (4+4) pin - 700 мм; PCIE (12+4) pin - 600 мм; PCIE (6+2) pin - 550 мм; SATA + Molex - 450 + 120 + 120 + 120 + 120 мм
ККД 88%
Колір чорний
Модульне підключення без модульного підключення
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 700 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Bronze
Форм-фактор ATX
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-11 %
Блок живлення APNX MAX G1 1200 (APPG-MXK2FEC.X1) 1200W
Sale
-37 %
Бездротовий зарядний пристрій Promate Synergy-Pro MagSafe 57W Black