Блок живлення Zalman Megamax800W (ZM800-TXII)
В наявності
Код: 105586
Виробник: Zalman
Характеристики
+12V1 - 60А
+3.3V - 22А
+5V - 22А
Оплата
Блок живлення Zalman MegaMax ZM800-TXII (800W) з кабелем живлення для сучасних персональних комп’ютерних систем бюджетного та середнього рівня складності, сертифікований та відповідає стандарту 80 PLUS.
+12V1 60А
+3.3V 22А
+5V 22А
+5Vsb 3A
-12V 0.5A
4+4 pin CPU 1
Floppy 1
Molex 4
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 6+2pin 2
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 4
SCP (захист від короткого замикання) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вага 1.85 кг
Вхідна напруга 220-240 В
Габарити 150x140x86 мм
ККД 85%
Колір чорний
Модульне підключення без модульного підключення
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 800 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus White
Форм-фактор ATX
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-0 %