Блок живлення Zalman Wattbit II 600W (ZM600-XEII)
В наявності
Код: 105594
Виробник: Zalman
Характеристики
+12V1 - 45А
+3.3V - 16А
+5V - 15А
Оплата
Забезпечує стабільну напругу без перевантажень по вхідному току.
Конструкція з одинарною шиною забезпечує показники до +12В і 630Вт доступної потужності при ефективності 90%, забезпечуючи стабільну напругу живлення процесора і відеокарти, які є основними компонентами ПК.
Конденсатор 105°C забезпечує стабільне живлення навіть при високому навантаженні і температурі.
Подвійний алюмінієвий блок радіатора встановлений, щоб звести до мінімуму внутрішнє тепловиділення.
Всі вживані матеріали екологічно безпечні і нешкідливі.
+12V1 45А
+3.3V 16А
+5V 15А
+5Vsb
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 1
Molex 3
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 6+2pin 2
PFC (Power Factor Correction) пасивний
SATA 4
SCP (захист від короткого замикання) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вага 1.98 кг
Вхідна напруга 230 В
Габарити 150х140х86 мм
ККД 83%
Колір чорний
Модульне підключення без модульного підключення
Наявність підсвічування без підсвічування
Потужність 600 Вт
Форм-фактор ATX
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-1 %
Відеокарта GF RTX 5060 8GB GDDR7 Dual OC Asus (DUAL-RTX5060-O8G)
Sale
-4 %