Блок живлення Moso X6-200M191, DC 200W, DIM 1-10V, Programable
В наявності
Код: 105480
Виробник: Moso
Характеристики
Тип - блок живлення
Оплата
Серія X6-200M
Це зовнішні автономні програмовані світлодіодні драйвери потужністю 200 Вт, які працюють в режимі постійного струму з високим значенням PF і універсальним діапазоном вхідної напруги 90~305 В змінного струму. Повністю запрограмовані драйвери, що контролюються в автономному режимі за допомогою dimming кабелю, підключеного до USB-пристрою програмування, пропонують великий обсяг можливостей дімування. Широкий діапазон вихідного струму в одному драйвері, забезпечує максимальну гнучкість з індивідуальними робочими налаштуваннями та інтелектуальними опціями управління для виробників світлотехніки.
X6 має вбудований таймер з графіком дімування
Тип блок живлення
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.