В наявності
Код: 106950
Виробник: APC
Характеристики
Вага - 21 кг
Вихідна напруга - 230 В
Оплата
Вага 21 кг
Вихідна напруга 230 В
Габарити (ШхВхГ) 432х85х505 мм
Захист від високовольтних стрибків є
Захист від короткого замикання є
Захист від перевантаження є
Кількість вихідних розеток 6
Колір чорний
Матеріал корпусу метал
Потужність активна 1000 Вт
Потужність повна 1000 VA
Призначення комерційні
РК-дисплей є
Тип архітектури безперервної дії (On-line)
Форма вихідного сигналу синусоїда
0%
0%
0%
0%
0%