Електросамокат Segway Ninebot F2 II E (AA.05.12.01.0010)
Hit
В наявності
Код: 107538
Виробник: Segway
Характеристики
Батарея - 360 Вт/год
Вага - 17.3 кг
Габарити у робочому стані - 1196 х 569 х 1237 мм
Оплата
Більше пробігу, більше безпеки.
Насолоджуйтесь поїздкою містом.
Наша фірмова власно розроблена технологія SegRange розширює радіус дії, дозволяючи довші поїздки.
Їдьте з більшою потужністю.
Двигун F2 E II дозволяє легко пересуватися по місту. З максимальною потужністю 800 Вт безщітковий двигун розвиває швидкість до 25 км/год і допомагає вам подолати схил до 18%.
Рухайся впевнено.
10-дюймові самовідновлювальні шини шириною 60 мм забезпечують плавну їзду на вибоїстих дорогах і пересіченій місцевості. Внутрішній гелевий шар забезпечує підтримку в разі проколу, дозволяючи продовжувати поїздку без обслуговування.
Керуйте дорогою з комфортом.
Подвійна гальмівна система забезпечує безпеку.
Стійкий до ковзання TCS для безтурботної їзди.
Освітіть свій шлях.
Серія F2, оснащена світлодіодним переднім ліхтарем потужністю 2,1 Вт, забезпечує видимість на чистих дорогах на відстані до 16 м. Вбудовані передні та задні покажчики повороту показують іншим, куди ви йдете, забезпечуючи безпеку та зменшуючи небезпеку під час повороту.
Міцний і водостійкий.
Відстеження за допомогою Apple Find My.
Smart BMS 2.0 Smart Riding.
Керуйте своєю поїздкою розумно:
з’єднання Bluetooth;
статус їзди та залишок заряду батареї;
оновлення мікропрограми;
активуйте «Режим прогулянки»;
і ще багато іншого!
Батарея 360 Вт/год
Вага 17.3 кг
Габарити у складеному стані 1143 х 570 х 507 мм
Діаметр коліс 10"
Запас ходу на одному заряді до 55 км
Керування телефоном є
Колір чорний
Максимальна швидкість 25 км/год
Максимальне навантаження 100 кг
Максимальний кут підйому 18 °
Матеріал корпуса алюміній
Наявність амортизатора є
Освітлення з освітленням
Потужність двигуна 400 Вт
Рівень волого-пилозахисту IPX5
Час заряджання 6-7 годин
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-7 %
Блок живлення MSI MAG A650GL 650W