Графічний планшет Bosto B1060PLUS
В наявності
Код: 108584
Виробник: Bosto
Характеристики
Mac OS - є
USB - є
Windows - є
Оплата
Mac OS є
USB є
Windows є
Вага 0.66 кг
Визначення нахилу ±60 рівнів
Висота зчитування пера 15 мм
Діагональ 10.6"
Додатково затискач для заміни наконечників
Документація є
Загальна кількість кнопок 12
Змінні наконечники 8
Колір чорний
Підставка / чохол для пера підставка
Перо W03
Рівень чутливості пера 8192
Розмір 360 x 240 x 11 мм
Розмір робочої поверхні 254 х 152.4 мм
Рукавичка є
Спосіб введення перо
Тип графічний планшет
Тип підключення дротове
Тип пера пасивне (без джерела живлення)
Швидкість зчитування 233 PPS
0%
0%
0%
0%
0%