Комутатор Cisco Business CBS350-48FP-4G-EU
В наявності
Код: 111253
Виробник: Cisco
Характеристики
Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) - 48
PoE In / PoE Out - ні / так
SFP+ - 4
Оплата
PoE In / PoE Out ні / так
SFP+ 4
USB 1
Бюджет PoE До 740 Вт
Вага 5820 г
Входить до комплекту комутатор, кабель живлення, документація
Загальна кількість портів 52 порти
Кількість портів з підтримкою PoE 48 портів
Консольний порт є
Максимальна швидкість LAN портів 1 Гбіт/с
Максимальне енергоспоживання 859.5 Вт
Матеріал корпусу метал
Можливість монтажу у стійку є
Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ є / є / ні
Рівень управління L3
Розміри (ШхВхГ) 445 х 44 х 350 мм
Стекування так
Тип керований
Тип охолодження активне
Форм-фактор настільний + стійковий
0%
0%
0%
0%
0%