Кронштейн AGN AGN70-442P (VESA400х400)
В наявності
Код: 112953
Виробник: AGN
Характеристики
Відстань від стіни - 67 - 355 мм
Вид кронштейна - поворотно-похилий
Допустиме навантаження - 40 кг
Оплата
Відстань від стіни 67 - 355 мм
Вид кронштейна поворотно-похилий
Допустиме навантаження 40 кг
Колір чорний
Кут нахилу +3/-15°
Максимальный стандарт VESA 400х400 мм
Рекомендована діагональ 32" - 70"
Стандарти VESA 100x100 мм, 100х150 мм, 150х100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 150х150 мм, 200x200 мм, 300x200 мм, 400x200 мм, 300x300 мм, 400x300 мм, 400x400 мм
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-16 %
Акумуляторний пилосос Electrolux EP83HB25UV
Sale
-0 %
Стилус Samsung S Pen для Samsung Galaxy S23 Ultra Black (EJ-PS918BBRGRU)
-5 %
Адаптер Cablexpert USB Type-C - 2xHDMI + 3.5 мм (M/F) Black (A-CM-HDMIF2-01)
-7 %