Кронштейн ATG W50100LB (VESA600х400)
В наявності
Код: 112977
Виробник: ATG
Характеристики
Відстань від стіни - 65 - 390 мм
Вид кронштейна - поворотно-похилий
Допустиме навантаження - 100 кг
Оплата
Похило-поворотне кріплення із зміною положень
Необхідні кріпленнядля встановленняв комплекті
Відстань від стіни 65 - 390 мм
Вид кронштейна поворотно-похилий
Допустиме навантаження 100 кг
Колір чорний
Кут нахилу +5/-10°
Кут повороту 180°
Максимальный стандарт VESA 600х400 мм
Рекомендована діагональ 50" - 100"
Стандарти VESA 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм, 600x200 мм, 600x300 мм, 600x400 мм
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Hit
Інструмент Gardena для видалення бур`янів (03518-20.000.00)
Sale
-38 %
Hit
Клавіатура GamePro Genesis Metallic MK110G Outemu Red Swithes USB Gray
Sale
-9 %