Машинка для стрижки Ardesto HC-Y30-DBS
В наявності
Код: 113688
Виробник: Ardesto
Характеристики
Індикатор заряджання - є
Для стрижки волосся - так
Живлення - мережа + акумулятор
Оплата
Комбінація лез, виконаних з кераміки і нержавіючої сталі, з титановим покриттям, забезпечують акуратність стрижки і довговічність заточування самих лез. Машинку також можна використовувати без насадок як тример для більш детального опрацювання малюнка стрижки, з регулюванням довжини від 0,5 до 2,5 мм. Додаткові шість насадок розширюють діапазон регулювання зрізу від 4 до 30 мм. Вбудований акумулятор дає змогу працювати машинці 45 хвилин в автономному режимі, а час повного заряджання становить 70 хвилин. На LED-дисплеї відображається заряд і статус пристрою. Для зручного зберігання в горизонтальному положенні в комплекті передбачена підставка-зарядна станція.
Індикатор заряджання є
Для стрижки волосся так
Живлення мережа + акумулятор
Зарядний пристрій є
Кількість насадок 6 насадок
Колір чорний
Мінімальна довжина 0.5 мм
Максимальна довжина 30 мм
Матеріал лез нержавіюча сталь/кераміка
Підсвічування дисплея / корпусу є
Тип машинка для стрижки волосся
Тип встановлення довжини знімні + телескопічні насадки
Час заряджання акумулятора до 70 хв
Час роботи від акумулятора до 45 хв
Щіточка для чищення є
0%
0%
0%
0%
0%