Моноблок Asus V440VAK-BPC1120 (90PT03X3-M09420) Black
В наявності
Код: 116112
Виробник: ASUS
Характеристики
Audio - 1
Bluetooth - Bluetooth 5.4
DisplayPort - відсутній
Оплата
Мінімалістичний дизайн. Продумана функціональність.
Дисплей, що вражає
Яскраві та живі кольори
Лаконічна естетика
Надшвидкий Wi-Fi 7
Потужне й об’ємне звучання
Двостороннє ШІ-шумозаглушення
Камера з ШІ-ефектами для ідеальних відеодзвінків
Захист важливих даних
Audio 1
Bluetooth Bluetooth 5.4
DisplayPort відсутній
HDMI є
LAN 1000 Мбіт/с
USB 2.0 1
USB 3.x 3 + 1 Type-C
Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Ємність SSD накопичувача 512 ГБ
Базова частота процесора 1.2 - 4.7 ГГц
Вага 6.9 кг
Веб-камера 1080p FHD
Габарити (ШхВхГ) 541х416х210 мм
Діагональ екрану 23.8"
Кількість ядер процесора 6
Клавіатура та миша в комплекті дротові
Колір чорний
Мікрофон є
Модель відеокарти Intel Graphics
Модель процесора Intel Core 3 100U
Об'єм оперативної пам'яті 16 ГБ
Операційна система DOS/Без ОС
Оптичний привод без приводу
Потужність БЖ 120 Вт
Серія процесора Intel Core 3
Тип відеокарти інтегрована
Тип матриці IPS
Тип накопичувача SSD
Тип оперативної пам'яті DDR5
0%
0%
0%
0%
0%