Затискний вимірювач Habotest AC600V/200A, DC600V (HT200A)
В наявності
Код: 128142
Виробник: Habotest
Характеристики
Габариты - 60х155х20 мм
Питание - батарейка
Тип - мультиметр цифровий
Оплата
Особливості:
Затискний вимірювач призначений для безконтактного вимірювання струму.
З підсвічуванням дисплея, попередження про низький заряд батареї.
Автоматичне вимкнення для заощадження батареї.
Невеликий, легкий інструмент, ергономічні форми, зручно тримати в руці.
Постачається з вимірювальними проводами. Батареї до комплекту не входять.
Технічні дані:
Напруга змінного струму: 2V / 20V / 200V / 600V; accuracy +/-(1.0%+5).
Змінний струм: 2A/200A/200A; accuracy +/-(2.5%+8).
Постійна напруга: 200mV / 2V / 20V / 200V / 600V; accuracy +/-(0.5%+5).
Опір: 200Om / 2kOm / 20kOm / 200kOm / 2MOm / 20MOm; accuracy +/-(1.0%+5).
Продзвонювання: звукова та світлова індикація.
Діодний тест.
Фіксація поточного свідчення HOLD.
Вимірювання середньоквадратичного значення.
Підсвічування.
Індикатор розрядженої батареї.
Автовимикання.
Реєстрація MAX.
Живлення: 2x1.5V AAA.
Рейтинг безпеки: EN61010-1, EN61010-2-030, EN61010-2-032, CATIII 600V.
Габариты 60х155х20 мм
Питание батарейка
Тип мультиметр цифровий
Тип питания 2хAAA
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-8 %
Точка доступу Ubiquiti UniFi AC Pro (UAP-AC-PRO)
Sale
-22 %
Bluetooth-гарнітура Realme TechLife Studio H1 White_EU
-11 %
Hit
Кронштейн OfficePro MA411B 17-32" Black (VESA100х100)
-10 %
Смарт-годинник Canyon Semifreddo SW-61 Green (CNS-SW61BL)
-30 %