Ноутбук Acer Nitro V 16S ANV16S-61-R3EF (NH.QXJEU.004) Black
В наявності
Код: 117325
Виробник: Acer
Характеристики
Bluetooth - Bluetooth 5.3
Display Port - відсутній
HDMI - є
Оплата
Це змінює правила гри
Максимальна продуктивність
Bluetooth Bluetooth 5.3
Display Port відсутній
HDMI є
LAN (RJ-45) 2500 Мбіт/с
Thunderbolt 4 відсутній
Thunderbolt 5 відсутній
USB 2.0 відсутній
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) 1
USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) 2
USB 3.2 Gen 2x2 відсутній
USB4 1
VGA (D-Sub) відсутній
Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Ємність акумулятору 76 Вт-год
Ідентифікація відбитка пальця відсутня
Вага 2,18 кг
Веб-камера FullHD 1080p
Виробник відеокарти nVidia
Виробник процесора AMD
Габарити (ШхГхВ) 357.7х264х19.95 мм
Діагональ екрану 16"
Кількість ядер процесора 8
Кардридер microSD
Колір чорний
Матеріал корпусу пластик
Модель відеокарти GeForce RTX5060
Модель процесора AMD Ryzen AI 7 350
Наявність підсвічування клавіатури з підсвічуванням
Об'єм оперативної пам'яті 32 ГБ
Обсяг SSD 2 ТБ SSD
Обсяг пам'яті відеокарти 8 ГБ
Операційна система DOS/Без ОС
Оптичний привод без дисководу
Покриття екрану матове
Роздільна здатність екрану 1920x1200
Сенсорний екран відсутній
Серія Nitro
Серія процесора AMD Ryzen 7
Тип відеокарти дискретна
Тип екрану IPS
Тип оперативної пам'яті DDR5
Частота оновлення екрану 180 Гц
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-35 %
Акумуляторний пилосос Bosch Unlimited 10 (BCS1041WAC)
Sale
-66 %