Ноутбук Asus ROG Strix SCAR 18 G835LX-SA065X (90NR0LF1-M00B20) Off Black
В наявності
Код: 117368
Виробник: ASUS
Характеристики
Bluetooth - Bluetooth 5.4
Оплата
Дизайн і апгрейд
ROG Intelligent Cooling
Перемагай яскраво
Дисплей AniMe Vision
Заряджання через порт USB-C
Bluetooth Bluetooth 5.4
Display Port відсутній
HDMI є
LAN (RJ-45) 2500 Мбіт/с
USB 2.0 відсутній
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) відсутній
USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) 3
USB 3.2 Gen 2x2 відсутній
USB4 2
VGA (D-Sub) відсутній
Wi-Fi Wi-Fi 7 (802.11be)
Ємність акумулятору 90 Вт-год
Ідентифікація відбитка пальця відсутня
Вага 3,3 кг
Виробник процесора Intel
Габарити (ШхГхВ) 399х298х32 мм
Діагональ екрану 18"
Кількість ядер процесора 24
Кардридер відсутній
Колір чорний
Матеріал корпусу метал/пластик
Модель відеокарти GeForce RTX5090
Модель процесора Intel Core Ultra 9 275HX
Наявність підсвічування клавіатури з підсвічуванням
Об'єм оперативної пам'яті 64 ГБ
Обсяг SSD 4 ТБ SSD
Обсяг пам'яті відеокарти 24 ГБ
Операційна система Windows 11 Pro
Оптичний привод без дисководу
Покриття екрану матове
Роздільна здатність екрану 2560x1600
Сенсорний екран відсутній
Серія ROG
Серія процесора Intel Core Ultra 9
Тип відеокарти дискретна
Тип екрану MiniLED
Тип оперативної пам'яті DDR5
Частота оновлення екрану 240 Гц
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-31 %
Hit
Іригатор Philips Sonicare Cordless Power Flosser 3000 HX3826/31
Sale
-9 %
Bluetooth-гарнітура Xiaomi Redmi Buds 6 Pro Glacier White (BHR9310GL)
-1 %
Блок живлення  Corsair SF1000 1000W (CP-9020257-EU)
-30 %