Інтерактивна дошка Tecro WB IR-10.84-BLWT
В наявності
Код: 109131
Виробник: Tecro
Характеристики
Габарити - 1701х1283 мм
Діагональ - 84"
Живлення - з USB
Оплата
Інтерактивна дошка 84" — ідеальний вибір для ефективного навчання та презентацій. Завдяки підтримці до 10 одночасних торкань і інфрачервоній технології, вона забезпечує точність та швидкість роботи. Сталева антивідблискова поверхня білого кольору стійка до зносу, а програмне забезпечення з українською мовою гарантує зручність використання. Дошка сумісна з операційними системами Windows, має низьке енергоспоживання та елегантний дизайн. У комплекті є все необхідне для встановлення та роботи.
Габарити 1701х1283 мм
Діагональ 84"
Живлення з USB
Розмір робочої області 1636х1219 мм
Співвідношення сторін 4:3
Тип сенсора інфрачервоний
0%
0%
0%
0%
0%