Вентилятор Gigabyte EZ Chain RVS Fan 120 Ice 3-Pack White (GP-GBT EZRVSFAN1203 ICE)
В наявності
Код: 129319
Виробник: Gigabyte
Характеристики
Вага - 780 г
Діаметр вентилятора - 120 мм
Кількість у комплекті - 3 шт
Оплата
Підсвічування вентилятора ARGB може бути синхронізоване з іншими пристроями.
Для підключення кількох вентиляторів GAMING EZ-CHAIN ARGB потрібен лише один кабель
Вага 780 г
Діаметр вентилятора 120 мм
Кількість у комплекті 3 шт
Колір корпусу білий
Колір крильчатки білий
Максимальна швидкість обертів 2200 об/хв
Номінальна напруга 12 В
Підсвічування ARGB
Повітряний потік 63.1 CFM
Призначення для корпусу
Рівень шуму 38 дБ
Регулювання обертів є
Роз'єм живлення 4-Pin
Роз'єм управління підсвічуванням 3-Pin
Розміри 120 х 120 х 25 мм
Тип підшипника гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing)
Товщина 25 мм
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-29 %