Вентилятор NZXT F120 RGB Duo Black (RF-D12SF-B1)
В наявності
Код: 129273
Виробник: NZXT
Характеристики
MTBF - 60000 год
Діаметр вентилятора - 120 мм
Кількість у комплекті - 1 шт
Оплата
Гідродинамічний підшипник (FDB) забезпечує плавну та безшумну роботу з тривалим терміном служби.
Гумові демпфери по кутах знижують вібраційний шум.
Комбінуйте з вентиляторами NZXT F120/F140 RGB.
MTBF 60000 год
Діаметр вентилятора 120 мм
Кількість у комплекті 1 шт
Колір корпусу чорний
Колір крильчатки чорний
Максимальна швидкість обертів 1800 об/хв
Номінальна напруга 12 В
Номінальний струм 0.13 А
Підсвічування RGB
Повітряний потік 48.58 CFM
Призначення для корпусу
Рівень шуму 29 дБ
Регулювання обертів є
Роз'єм живлення 4-Pin
Розміри 120 х 120 х 25 мм
Споживана потужність 1.56 Вт
Тип підшипника гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing)
Товщина 25 мм
0%
0%
0%
0%
0%