Кулер процесорний SilverStone Argon V140 ARGB White (SST-ARV140-ARGB)
В наявності
Код: 113456
Виробник: SilverStone
Характеристики
Socket 1150 - є
Socket 1151 - є
Оплата
Argon V140 ARGB
Високопродуктивний 140 мм процесорний кулер із чотирма мідними тепловими трубками O6 мм, розроблений спеціально для новітніх сокетів Intel і AMD.
Чудова ефективність розсіювання тепла
Чотири мідні теплові трубки діаметром 6 мм у поєднанні з алюмінієвим радіатором великого розміру створюють велику площу поверхні, що забезпечує високоефективну теплопередачу.
Охолоджувальний вентилятор, оптимізований для радіатора
Охолоджувальний вентилятор діаметром 140 мм забезпечує вражаючий статичний тиск і проганяє повітря через радіатор у місцях із високим опором повітряному потоку. Він плавно працює в широкому діапазоні швидкостей від 400 до 1.750 об/хв завдяки функції PWM, забезпечуючи плавну й ефективну роботу.
Точна конструкція без перешкод
Візуально приваблива естетика
Зручна і надійна система кріплення
Проста система кріплення гарантує надійний і безпроблемний монтаж.
Socket AM4 є
Socket AM5 є
Вага 820 г
Висота системи охолодження 160 мм
Габарити, мм 160 x 140 x 81
Діаметр вентилятора 140 мм
Кількість вентиляторів 1
Колір білий з чорним
Максимальна швидкість обертання 1750 об/хв
Максимальний TDP (для ЦП і відеокарт) 180 W
Матеріал радіатора Алюміній/мідь
Підсвічування ARGB
Підтримка процесорів AMD/Intel
Повітряний потік 93 CFM
Розміри вентилятора, мм 140 x 140 x 25
Тип кулер
Тип підшипника гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing)
Тип роз'єму 4-pin
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-11 %
Блок живлення CaseCom CM 700 ATX 700W