Система водяного охолодження SilverStone IceGem 240P ARGB Black (SST-IG240P-ARGB)
В наявності
Код: 125104
Виробник: SilverStone
Характеристики
Socket 1150 - є
Socket 1151 - є
Оплата
240 мм високопродуктивний рідинний охолоджувач ARGB AIO з двома вентиляторами ARGB по 120 мм.
11-лопатеві лопаті вентилятора високого тиску для максимального відведення тепла.
Вбудована адресна RGB-підсвічування для водяного блоку і вентиляторів.
Socket AM2 є
Socket AM2+ є
Socket AM3 є
Socket AM3+ є
Socket AM4 є
Socket AM5 є
Socket FM1 є
Socket FM2 є
Socket FM2+ є
Socket SP3 є
Socket TR4 є
Socket TRX4 є
Висота системи охолодження 66 мм
Габарити, мм 274 х 120 х 38
Діаметр вентилятора 120 мм
Кількість вентиляторів 2
Колір чорний
Максимальний TDP (для ЦП і відеокарт) 280 W
Максимальний рівень шуму (дБ) 36.6
Матеріал радіатора Алюміній
Підсвічування ARGB
Підтримка процесорів AMD/Intel
Повітряний потік 93.4 CFM
Розміри вентилятора, мм 120 x 120 x 25
Тип система водяного охолодження
Тип роз'єму 3-pin, 4-pin
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-11 %
Hit
Вакуумний пакувальник Cecotec SealVac Easy Magnetik (CCTC-04375)
Sale
-33 %
Hit
Електрична зубна щітка Pecham Travel PC-080 Black
-46 %