Опис Модуль пам`яті DDR4 2x16GB/3200 Lexar Thor Gaming (LD4BU016G-R3200GDXG)
Lexar THOR Gaming DDR4 запускається на частоті 3200 МГц з таймінгами 16-18-18-38 та напругою 1.35 В. Однак виробник не обмежує користувачів і рекомендує експериментувати з параметрами ОЗП, щоб самостійно підняти частоту та розширити пропускну здатність пам’яті. Ці настройки можна змінювати як вручну в BIOS, так і автоматично за допомогою технології XMP 2.0. Для повного розкриття потенціалу комплекту виробник рекомендує використовувати материнську плату класу А з якісним чіпсетом та просунутою системою живлення, яка ніяк не обмежуватиме потенціал модулів пам’яті.
Невеликий металевий радіатор вугільного кольору, прикрашений мінімальним логотипом Lexar, легко справляється з невеликим тепловиділенням, що виникає при розгоні. Що важливо, радіатор низькопрофільний (35.2 мм) тому він не заважатиме встановленню масивних баштових кулерів.
CAS Latency (CL)
CL16
Загальний об'єм пам`яті
32 ГБ
Кількість модулів у комплекті
2 шт
Колір
чорний
Лінійка пам'яті
Lexar Thor
Напруга живлення
1.35В
Наявність підсвічування
без підсвічування
Об'єм одного модуля
16 ГБ
Підтримка профілю Intel XMP
є
Призначення
для ПК
Система охолодження
пасивна (радіатор)
Стандарт пам'яті
PC4-25600
Схема таймінгів
Тип оперативної пам'яті
DDR4
Форм-фактор
DIMM
Частота пам'яті
3200 МГц