Модуль пам`ятi DDR4 2x8GB/3200 G.Skill Ripjaws V Black (F4-3200C16D-16GVKB)
В наявності
Код: 115137
Виробник: G.Skill
Характеристики
CAS Latency (CL) - CL16
Загальний об'єм пам`яті - 16 ГБ
Кількість модулів у комплекті - 2 шт
Оплата
Плануючи апгрейд комп'ютера, варто вибирати тільки якісні комплектуючі, наприклад оперативну пам'ять DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz Ripjaws V G.Skill (F4-3200C16D-16GVKB). Адже збій у роботі оперативної пам'яті може спричинити за собою уповільнення роботи комп'ютера, втрату важливих даних і навіть вихід системи з ладу. Також, вибираючи оперативну пам'ять, слід звернути увагу на важливі характеристики, які визначають, по-перше, можливість використання конкретної моделі у вашому комп'ютері або ноутбуці, а по-друге, ефективність роботи оперативного запам'ятовуючого пристрою, а, значить, і всієї системи в цілому.
CAS Latency (CL) CL16
Загальний об'єм пам`яті 16 ГБ
Колір чорний
Лінійка пам'яті G.Skill Ripjaws
Напруга живлення 1.35В
Наявність підсвічування без підсвічування
Об'єм одного модуля 8 ГБ
Підтримка профілю Intel XMP є
Призначення для ПК
Система охолодження пасивна (радіатор)
Стандарт пам'яті PC4-25600
Схема таймінгів 16-18-18-38
Тип оперативної пам'яті DDR4
Форм-фактор DIMM
Частота пам'яті 3200 МГц
0%
0%
0%
0%
0%