Модуль пам`яті DDR4 32GB/3200 Dell (370-3200U32)
В наявності
Код: 115151
Виробник: Dell
Характеристики
Буферизація - Unbuffered
Кількість модулів у комплекті - 1
Напруга живлення - 1.2 В
Оплата
Буферизація Unbuffered
Напруга живлення 1.2 В
Об'єм пам'яти 32 ГБ
Перевірка та корекція помилок (ECC) є
Таймінги CL15
Тип охолодження без охолодження
Тип пам'яті DDR4
Частота роботи шини 3200 МГц
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-27 %
Hit
Смарт-годинник Garmin Instinct 3 45mm AMOLED Black with Bolt Blue/Black Silicone (010-02936-43)
Sale
-28 %