Екран моторизований 2E 200" (400х300, 4:3) (0043200E)
В наявності
Код: 107061
Виробник: 2E
Характеристики
Габарити - 4000х3000 мм
Діагональ - 200"
Моторизований - є
Оплата
Відмінне рішення для презентацій, демонстрації фотографій та відео в офісах, навчальних закладах або домашніх умовах. У всіх екранах для проекторів 2E використовується матове біле полотно, укріплене скловолокном. Воно забезпечує кут огляду в 160°, високу контрастність і відсутність відблисків. Підвісний моторизований екран з настінним або стельовим монтажем підходить для стаціонарного використання. Установка здійснюється в двох точках. Для живлення мотора використовується підключення 220В. Кабель розташовано з правого боку, а для монтажу знадобиться додаткова вилка. Управління здійснюється за допомогою зручного пульта дистанційного керування. Модельний ряд в цьому виконанні представлений різними співвідношенням сторін і розмірами – 16:9 (100", 108", 120", 135") та 4:3 (100", 120", 150", 200").
Габарити 4000х3000 мм
Діагональ 200"
Моторизований є
Поверхня Matte White S
Пульт ДУ є
Тип настінний/стельовий
Угол обзора 160°
Формат ілюстрації 4:3
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-18 %