Екран на тринозі 2E 135" (240x240, 1:1) (0011135T)
В наявності
Код: 107083
Виробник: 2E
Характеристики
Габарити - 2400х2400 мм
Діагональ - 135"
Поверхня - Matte White S
Оплата
Відмінне рішення для презентацій, демонстрації фотографій та відео в офісах, навчальних закладах або домашніх умовах. У всіх екранах для проекторів 2E використовується матове біле полотно, укріплене скловолокном. Воно забезпечує кут огляду в 160°, високу контрастність і відсутність відблисків. Монтаж на підлозі за допомогою триноги дозволяє використовувати проекційний екран на виїзних заходах і в будь-який момент швидко його скласти для транспортування або зберігання. Модельний ряд в цьому виконанні представлений різними співвідношенням сторін і розмірами – 1:1 (80", 96", 100", 112", 118", 135") та 4:3 (72", 86", 120").
Габарити 2400х2400 мм
Діагональ 135"
Поверхня Matte White S
Тип переносний (на тринозі)
Угол обзора 160°
Формат ілюстрації 1:1
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Hit
Фiтнес-браслет Samsung Galaxy Fit3 Gray (SM-R390NZAASEK)
Sale
-10 %