Проекційний екран моторизований Atria 150" (330х191, 16:9) (MRSM-HD-150D)
В наявності
Код: 124122
Виробник: Atria
Характеристики
Габарити - 3300х1910 мм
Діагональ - 150"
Моторизований - є
Оплата
Габарити 3300х1910 мм
Діагональ 150"
Моторизований є
Поверхня Matte White
Пульт ДУ є
Тип настінний
Формат ілюстрації 16:9
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.