Проєктор Epson EB-695Wi (V11H740040)
В наявності
Код: 124033
Виробник: Epson
Характеристики
Ethernet - є
HDMI - є
RS-232 - є
Оплата
Ethernet є
HDMI є
RS-232 є
USB є
VGA є
Аудіороз'єм 3.5 мм є
Вага 5.8 кг
Вбудовані динаміки є
Входить до комплекту проєктор, пульт керування, документація, інтерактивні ручки
Габарити (ШхВхГ) 367х187х400 мм
Джерело живлення мережа
Джерело світла UHE
Кількість HDMI 3
Кількість USB 2
Кількість VGA 2
Кількість ламп 1
Колір білий
Композитний RCA є
Корекція спотворення є
Мінімальна фокусна відстань 3.7 мм
Максимальна роздільна здатність 1680x1050
Операційна система без ОС
Потужність динаміків 16 Вт
Потужність лампи 250 Вт
Призначення для роботи та освіти
Пульт ДК є
Рівень шуму 30 дБ
Технологія матриці LCD
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-49 %
Миша бездротова Gamepro Asgard Loki White (GM022W)
Sale
-20 %