Сканер А4 Epson Perfection V39II (B11B268401)
Sale
-2 %
В наявності
Код: 125127
Виробник: Epson
До кінця акції:
Характеристики
USB 2.0 - є
Автоматична подача документів (ADF) - відсутня
Вага - 1,5 кг
Оплата
USB 2.0 є
Вага 1,5 кг
Входить до комплекту сканер, інструкція зі встановлення, кабель USB, гарантійний документ
Глибина кольору вхід / вихід (колір) 48 біт / 24 біт
Глибина кольору вхід / вихід (сірий) 16 біт / 8 біт
Дисплей без дисплея
Живлення USB
Максимальна площа сканування 216 x 297 мм
Оптична роздільна здатність 4800x4800 dpi
Оптична щільність 3.2 Dmax
Підтримка NFC не підтримує
Призначення для документів / для фото / для книг
Розміри 249 x 364 x 39 мм
Споживання потужності 2.5 Вт (робота) / 1.1 Вт (очікування) / 0.013 Вт (спокій)
Тип датчика CIS
Тип лампи White LED
Тип сканера протяжний
Формат А4
Швидкість кольорового сканування 10 сек/стор
0%
0%
0%
0%
0%