Накопичувач SSD 1.92TB Patriot Burst Elite 2.5" SATAIII TLC (PBE192TS25SSDR)
В наявності
Код: 116815
Виробник: Patriot
Характеристики
IOPS (читання/запис) - 40 000/40 000
TBW (ресурс записів) - 800 TБ
Інтерфейс - SATAIII
Оплата
Прокачайте свій ноутбук
Універсальний форм-фактор
Внутрішній накопичувач SSD Patriot Burst Elite має формат 2,5" і відрізняється широкою сумісністю. Невелика товщина всього 7 мм і роз'єм для підключення по інтерфейсу SATA дозволяють легко інтегрувати накопичувач у більшість існуючих систем.
Висока надійність
Швидкість читання та запису
TBW (ресурс записів) 800 TБ
Інтерфейс SATAIII
Габарити 100 х 69 x 7 мм
Для комп'ютерів так
Для ноутбуків так
Додаткові дані Підтримка TRIM
Енергоспоживання максимум: 4.3 Вт
Контролер Phison
Об'єм накопичувача 1.92 TБ
Підтримка NVMe відсутня
Серія Patriot Burst Elite
Споживання енергії 4.3 Вт
Тип пам'яті TLC
Ударостійкість є
Форм-фактор 2.5"
Час напрацювання на відмову 2 млн годин
Швидкість запису 320 МБ/сек
Швидкість зчитування 450 МБ/сек
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-10 %