Телевізор Sony KD55X75WL
Телевізор Sony KD55X75WL
Телевізор Sony KD55X75WL
Телевізор Sony KD55X75WL
Телевізор Sony KD55X75WL
Телевізор Sony KD55X75WL
Телевізор Sony KD55X75WL
Телевізор Sony KD55X75WL
В наявності
Код: 126403
Виробник: Sony
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 300 х 300
Оплата
Опис Телевізор Sony KD55X75WL
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 300 х 300
Wi-Fi є
Вага без підставки 15.3 кг
Вага з підставкою 15.6 кг
Внутрішня пам'ять 32 Гб
Діагональ екрану 55"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 202 Вт
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, пульт дистанційного керування, документація
Операційна система Android TV
Підтримка HDR є
Потужність звуку 20 Вт
Роз'єми HDMI/USB
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1243х721х71 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1243х789х334 мм
Технології звуку Dolby Audio, Dolby Atmos
Технологія дисплея LED
Цифровой тюнер DVB-T/T2/C/S/S2
Частота оновлення 50 Гц
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Телевізор Sony KD55X75WL
Телевізор Sony KD55X75WL
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-23 %