Універсальна мобільна батарея Baseus Magnetic Mini 10000mAh, 30W White (P1002210B223-00)
В наявності
Код: 127128
Виробник: Baseus
Характеристики
Ємність - 10000 мА/г
Оплата
Baseus Magnetic Mini 30W – зарядка, що ніколи не підведе!
Швидкість заряджання
Павербанк видає до 30W по кабелю, тож смартфон отримує швидкий приріст заряду без затримок. Магнітна бездротова зарядка працює стабільно та підтримує до 15W — достатньо, щоб оживити iPhone навіть під час активного використання.
Автономність
Функціональність
Ємність 10000 мА/г
Вага 208 г
Вихід USB (1) 5 В/2.4 А, 9 В/2.22 А, 12 В/1.5 А
Габарити 104.6 x 68.9 x 20 мм
Кабель у комплекті є
Колір білий
Матеріал пластик
Потужність 30 Вт
Швидка зарядка зі швидкою зарядкою
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.