Універсальна мобільна батарея PowerPlant A16005 25200mAh (PB931200)
В наявності
Код: 127177
Виробник: PowerPlant
Характеристики
Ємність - 25200 мА/г
Індикація - є
Вага - 640 г
Оплата
Перехідники для ноутбуків:
Square для Lenovo.
7.9*5.5 мм для Lenovo.
7.4*5.0 мм для HP та Dell.
4.5*3.0 мм HP, Dell, Asus.
6.4*4.4 мм для Sony, Fuji, Samsung, LG.
5.5*2.5 мм для Lenovo, Asus, Toshiba.
4.0*1.7 мм Lenovo, Dell.
5.0*3.0 мм для Samsung.
5.5*1.7 мм для Acer.
3.0*1.1 мм для Acer, Samsung.
Ємність 25200 мА/г
Індикація є
Вага 640 г
Вихід USB (1) 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А
Вихід USB (2) 5 В/3 А, 9 В/3 А, 12 В/3 А, 15 В/3 А, 20 В/3 А
Вихід USB (3) 5 В/3 А, 9 В/2.22 А, 12 В/1.67 А
Габарити 195 х 95 х 20 мм
Живлення (зарядка) від USB
Кількість USB-портів 3 порти
Кабель у комплекті є
Колір сірий із чорним
Матеріал метал/пластик
Технологія літій-іонна (Li-ion)
Тип Power Bank
Швидка зарядка зі швидкою зарядкою
0%
0%
0%
0%
0%