Універсальна мобільна батарея Proove Hoodman Magnetic 20W 10000mAh Black (PBH120010001)
В наявності
Код: 127189
Виробник: Proove
Оплата
Proove Hoodman Magnetic - рюкзачок для вашого смартфона!
Універсальність
Особливість
Proove Hoodman Magnetic обладнаний Led-дисплеєм, що показує поточну кількість заряду.
Технічні характеристики
Proove Hoodman Magnetic виготовлений з вогнестійкий VO пластик, що гарантує безпечну зарядку. Прилад обладнаний портом Type-C потужністю 20W і Magnetic Ring потужністю 15W. Сила струму на кожному виході:
Magnetic Ring: 5V/1A, 9V/1.25A, 9V/1.67A;
Туре-С: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A.
Захисні властивості
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.