Універсальна мобільна батарея Sigma mobile X-power SI10A8QL-MAG 10000mAh Silver
В наявності
Код: 127226
Виробник: Sigma mobile
Характеристики
Ємність - 10000 мА/г
Індикація - є
Бездротове заряджання - є
Оплата
Потужність, яка завжди з тобою
Ера бездротового магнетизму
1.Бездротова зарядка (до 15 Вт): просто прикладаєте свій сумісний гаджет до павербанка, і він миттєво фіксується і починає заряджатися на оптимальній швидкості. Ніяких пошуків точки підключення чи ризику випадкового зміщення!
2.Спеціальний режим для iWatch (до 2,5 Вт): тепер ваш Apple Watch отримує енергію так само легко та зручно, як і смартфон, без необхідності носити з собою додаткові зарядні пристрої.
3.Завдяки високому коефіцієнту ефективності, номінальна ємність складає 6000 мАг (5В-2А), що гарантує стабільну передачу енергії.
Продуманість у кожній деталі
Вбудований кабель — Ваша свобода
Мультифункціональна підставка
Цифровий Контроль
Максимальний вихід (роз’єм USB-C): видає 22,5 Вт, що гарантує зручне живлення навіть енергоємних пристроїв.
Сам павербанк заряджається від 0 до 100% всього за 3 години (при використанні зарядного пристрою з підтримкою Power Delivery з підтримкою 18 Вт), мінімізуючи час очікування.
Абсолютна Безпека та Надійність
Корпус виготовлений з високоякісного вогнетривкого матеріалу АБС+PC.
Захист від перевищення сили струму та напруги.
Захист від короткого замикання та перегріву.
Захист від надмірного заряду та розряду.
Ємність 10000 мА/г
Індикація є
Бездротове заряджання є
Вага 204 г
Вихід USB (1) 5 В/3 А, 9 В/2.2 А, 10 В/2.25 А, 12 В/1.67 А
Габарити 107.5 х 69 х 20 мм
Живлення (зарядка) від USB
Кількість USB-портів 1 порт
Кабель у комплекті є
Колір сріблястий
Матеріал пластик
Потужність 22.5 Вт
Технологія літій-полімерна (Li-pol)
Тип Power Bank
Швидка зарядка зі швидкою зарядкою
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-30 %
Сковорода Tefal So`Light! 28 см (H0560642)
Sale
-29 %
Hit
Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 4 Size L Black (AD12YDDC-L-20-B-CF)
-17 %