Універсальна мобільна батарея Viyisi G2068 20000mAh 30W White (X0020VJ17D)
В наявності
Код: 127243
Виробник: Viyisi
Характеристики
Ємність - 20000 мА/г
Індикація - є
Вага - 295 г
Оплата
Заряду вистачить для всіх пристроїв
Незважаючи на компактні розміри, зовнішній акумулятор VIYISI G2068 демонструє вражаючі можливості. Він має ємність 20 000 мА·год та відрізняється стильним мінімалістичним дизайном корпусу. Модель менша та легша, ніж інші аналогічні портативні зарядні девайси: підходить для подорожей, виїздів за місто, ділових поїздок або повсякденного використання, забезпечуючи тривалу автономність твоїх гаджетів.
Контроль та безпека у пріоритеті
Максимальна економія часу
Надшвидка 30-ватна зарядка дає можливість заряджати пристрої без додаткового очікування. Павербанк VIYISI G2068 з технологіями швидкого заряджання QC 2.0/3.0 істотно перевершує за швидкістю варіанти потужністю 20 Вт і 22,5 Вт, гарантуючи ефективне заповнення рівня заряду. Повна зарядка павербанку займає лише кілька годин: твої гаджети завжди будуть готові до роботи, заощаджуючи цінний час.
Кабелі завжди під рукою
Паралельна зарядка кількох девайсів
Ємність 20000 мА/г
Індикація є
Вага 295 г
Габарити 71.8 х 25.4 х 16.26 мм
Живлення (зарядка) від USB
Кількість USB-портів 2 порти
Кабель у комплекті є
Колір білий
Матеріал пластик
Потужність 30 Вт
Технологія літій-полімерна (Li-pol)
Тип Power Bank
Швидка зарядка зі швидкою зарядкою
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-0 %
Sale
-0 %