Варильна поверхня Samsung NA64H3000AK/WT
Sale
-7 %
В наявності
Код: 127565
Виробник: Samsung
До кінця акції:
Характеристики
Вид поверхні - класична
Газ-контроль - є
Електрозапалювання - є
Оплата
Неперевершена потужність конфорок
Зручне переміщення посуду по всій решітці
Вид поверхні класична
Газ-контроль є
Електрозапалювання є
Кількість конфорок 4 конфорки
Колір чорний
Матеріал поверхні загартоване скло
Матеріал решіток чавун
Потужність конфорки 1 1000 Вт
Потужність конфорки 2 2000 Вт
Потужність конфорки 3 2000 Вт
Потужність конфорки 4 3000 Вт
Розмір 600x20x505 мм
Розмір вбудовування 560х490 мм
Розташування панелі керування фронтальне
Таймер без таймера
Тип варильної поверхні газова
Тип зон нагріву газові
Тип управління поворотні перемикачі
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-17 %
Клавіатура Bloody B760 Grey
-30 %
Тример Philips All-in-One Trimmer 3000 Series MG3930/15
-8 %
Миша бездротова Asus ROG Harpe Ace Aim Mini White (90MP03Z0-BMUA10)
-45 %
Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo Y1 Pro White (DLX34 White)
-40 %
Робот-пилосос Ecovacs Deebot X8 Pro Omni (DEX56) Black
-20 %