Водонагрівач Tesy Dry 100V CTV OL 1004416D D06 TR
В наявності
Код: 128448
Виробник: Tesy
Характеристики
Вага - 27.3 кг
Внутрішнє покриття бака - склокераміка
Габарити (ШхВхГ) - 440 x 911 x 468 мм
Оплата
Дана модель водонагрівача призначена для встановлення в регіонах із жорсткою, агресивною або мінералізованою водою. Вона розрахована на тривалу безперервну роботу, проста в управлінні та обслуговуванні. Придбати Tesy DRY 100V (CTVOL 100 44 16D D06 TR) із зручним способом доставки у будь-який населений пункт України можна у нашому інтернет-магазині Vencon.
Водонагрівач відповідає європейським вимогам щодо якості та безпеки матеріалів, що використовуються. При виробництві Tesy DRY 100V (CTVOL 100 44 16D D06 TR) використовувалася технологія плазмового дугового зварювання, завдяки якій продовжується термін служби пристрою. Склокерамічне покриття Crystal Tech має додатковий анодний захист. Поєднання цих двох характеристик підвищує стійкість бака до утворення корозії та накипу.
Вага 27.3 кг
Внутрішнє покриття бака склокераміка
Захист (магнієвий анод) є
Захист від перегріву є
Кількість ТЕНів 2
Колір білий
Максимальна температура нагрівання 70°C
Матеріал бака сталь
Об'єм 100 л
Підведення труб нижнє
Положення встановлення вертикальне положення
Потужність 1600 Вт
Тип водонагрівача накопичувальний
Тип встановлення настінне
Тип керування механічне
Тип ТЕНу сухий ТЕН
Форма бака циліндрична
Час первинного нагріву 2 год 56 хв
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-11 %