Зарядний пристрій Axagon 65W White (ACU-DPQ65W)
В наявності
Код: 128202
Виробник: Axagon
Характеристики
Adaptive Fast Charging (AFC) - є
Fast Charge Huawei (FCP) - є
Power Delivery - є
Оплата
Дорожній зарядний пристрій AXAGON ACU-DPQ65W GaN дозволяє швидко заряджати до трьох мобільних пристроїв одночасно. Завдяки загальній потужності 65 Вт, зарядний пристрій заряджає ноутбуки, телефони та інші мобільні пристрої з максимально можливою швидкістю. Адаптер пропонує стандартний роз’єм USB-A, а також два двосторонні роз’єми USB-C.
Технологія Quick Charge 4+ дозволяє заряджати телефони до 4 разів швидше, ніж стандартний USB-зарядний пристрій. Технологія Power Delivery 3.0 підтримує не лише зарядку сучасних телефонів, але й дозволяє заряджати потужні ноутбуки з потужністю 65 Вт.
Зарядний пристрій підтримує зарядку PD потужністю 20 Вт для iPhone 12, 13, 14 та 15, а також пропонує зарядку PD потужністю 27 Вт для iPhone 13 Pro, 14 Pro, 15 Pro та їхніх моделей Pro Max. Крім того, він підтримує зарядку SFC потужністю 25 Вт для серій Samsung Galaxy S20 - S24, Note та Z Fold, а також пропонує зарядку SFC 2.0 потужністю 45 Вт для Samsung Galaxy S20 - S24 Ultra, Tab S7+ - S9+, Tab S8 - S9 Ultra.
Adaptive Fast Charging (AFC) є
Fast Charge Huawei (FCP) є
Power Delivery є
Programmable Power Supply (PPS) є
Quick Charge є
SuperCharge (SCP) є
Версія PD 3.0
Версія QC 4.0
Вихід USB1 4.5В/5А, 5В/4.5A, 9В/3A, 12В/2.5A, 20В/1.5A
Вихід USB2 5B / 3A, 9В / 3A, 12В / 3A, 15В / 3A, 20В / 3.25A
Вихід USB3 5B / 3A, 9В / 3A, 12В / 3A, 15В / 3A, 20В / 5A
Захист від короткого замикання є
Захист від перегріву є
Захист від перезаряду є
Захист від перенапруги є
Кількість USB-портів 3 порти
Кабель у комплекті без кабеля
Колір білий
Максимальна потужність 65 Вт
Матеріал корпуса пластик
Наявність дисплея без дисплея
Підсвічування / Індикація є
Роз'єми USB-C 2
Роз'єми USB-А 1
Розміри 103 х 36 х 32 мм
Стандарти швидкого заряджання PD 3.0, QC 3.0, AFC, FCP, SFC, PPS
Тип мережевий зарядний пристрій
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Hit
Саундбар JBL Bar 2.1 Deep Bass MK2 Black (JBLBAR21DBM2BLKEP)
Sale
-2 %