Акумуляторна батарея Must LP16-48100 51,2V 100AH
Sale
-33 %
В наявності
Код: 103856
Виробник: Must
До кінця акції:
Характеристики
Ємність батареї - 100 А·г
Вага - 45 кг
Висота - 177 мм
Оплата
3-в-1: настінний, штабельований, стійковий (опціонально).
Велика потужність, висока вихідна потужність.
Найбезпечніший літій-залізо-фосфатний акумулятор із високою щільністю енергії.
Модульна конструкція: підтримує до 15 пристроїв паралельно.
Захист IP21 для використання всередині приміщень.
Підтримка зв’язку CAN та RS485 з основними інверторами.
Локальний моніторинг через РК-монітор.
Вбудований модуль Wi-Fi Smart BMS.
Ємність батареї 100 А·г
Вага 45 кг
Висота 177 мм
Довжина 625.5 мм
Колір Чорний/Білий
Матеріал корпуса метал
Наявність дисплея LCD
Номінальна напруга 51.2 В
Номінальна робоча температура 0-45°C
Робочий діапазон температур от -10°C до +55°C
Тип АКБ LiFePO4
Ширина 442 мм
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-6 %
Hit
Акумуляторний пилосос Karcher KVA 2 (1.198-730.0)
-33 %
Hit
Інфрачервоний обігрівач AENO Premium Eco Smart Heater LED White (AGH0003S)
-36 %
Інфрачервоний обігрівач AENO Premium Eco Smart Heater Black (AGH0002S)
-23 %