Блок живлення AZZA PSAZ-750W ARGB 750W
В наявності
Код: 105110
Виробник: AZZA
Характеристики
+12V1 - 62А
+3.3V - 15А
+5V - 15А
Оплата
Блок живлення ATX 750 Вт 80 Plus Bronze з підсвічуванням — це надійне джерело енергії для сучасних ігрових і робочих систем, яке забезпечує стабільну подачу живлення навіть під високим навантаженням.
Потужність у 750 Вт достатня для підтримки продуктивних процесорів і відеокарт, включно з багатоядерними CPU та потужними GPU. Сертифікат ефективності 80 Plus Bronze
Блок живлення виконаний у чорному корпусі з підсвічуванням, що додає естетики системі. Його розміри становлять 165x150x86 мм, що відповідає стандарту ATX і забезпечує сумісність із більшістю корпусів.
+12V1 62А
+3.3V 15А
+5V 15А
+5Vsb 2.5А
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 2
Floppy 1
Molex 2
OCP (захист від перевантаження через струм) є
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 6+2pin 4
SATA 5
SCP (захист від короткого замикання) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вхідна напруга 100-240 В
Габарити 165х150х86 мм
Колір чорний
Модульне підключення без модульного підключення
Наявність підсвічування з підсвічуванням
Охолодження 1х120 мм
Потужність 750 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Bronze
Форм-фактор ATX
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.