Блок живлення 1stPlayer PS-400FK 400W (FK-400-BK-EU)
В наявності
Код: 105036
Виробник: 1STPLAYER
Характеристики
+12V1 - 33А
+3.3V - 15А
+5V - 15А
Оплата
1stPlayer FK-400-BK-EU - сучасний блок живлення серії FK
Ефективність поєднується з надійністю
+12V1 33А
+3.3V 15А
+5V 15А
+5Vsb 2.5А
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 1
Molex 2
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 6+2pin 2
PFC (Power Factor Correction) пасивний
SATA 2
SCP (захист від короткого замикання) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вага 1.9 кг
Вхідна напруга 220-240 В
Габарити 140х150х86 мм
Довжина кабеля MB (24) pin - 550 мм; CPU (4+4) pin - 650 мм; PCIE (6+2) pin - 550 + 150 мм; Molex + SATA - 350 + 150 мм
ККД 90%
Колір чорний
Модульне підключення без модульного підключення
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 400 Вт
Рівень шуму 27.5 дБ
Форм-фактор ATX
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-13 %
Клавіатура бездротова Bloody WS87 RGB Naraka Black
Sale
-15 %
Гарнітура Bloody MH390 Khaki
-31 %
Вакуумний пакувальник AEG VS4-1-4AG
-29 %