Блок живлення 1stPlayer PS-750AR 750W (AR-GLD-750-BK-EU)
В наявності
Код: 105044
Виробник: 1STPLAYER
Характеристики
+12V1 - 62А
+3.3V - 20А
+5V - 20А
Оплата
Подивіться на 80+ Gold Certified, прийняте зріле рішення LLC+DC-DC, остання серія ARMOR забезпечує ефективність до 90,54% при типовому навантаженні до 110 В, 92,3% ефективності при типовому навантаженні до 220 В.
Регулювання напруги перехресного навантаження <2%
Індивідуальний Smart Start/Stop Switch
+12V1 62А
+3.3V 20А
+5V 20А
+5Vsb 2.5А
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 2
Molex 3
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 6+2pin 4
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 5
SCP (захист від короткого замикання) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вхідна напруга 100-240 В
Габарити 150х140х86 мм
ККД 92.4%
Колір чорний
Модульне підключення без модульного підключення
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 750 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Gold
Форм-фактор ATX
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-23 %